O nas

Jesteśmy firmą elektryczną, działającą od 1990 roku, 28 lat doświadczenia pomaga nam odpowiadać na Twoje potrzeby. Naszym mottem jest rzetelność oraz staranność. Wiemy jak ważne jest Twoje poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu, dlatego tworzymy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Na tle konkurencji wyróżnia nas dbałość o szczegóły, stawiamy na sprawdzone i pewne rozwiązania. Nasze rozwiązania są bezpieczne, mamy na to dowody w postaci powykonawczych badań technicznych stanu instalacji elektrycznej.

Na rynku wśród usługodawców panuje trend, aby zdobywać klientów ponad swoje możliwości, realizując zlecenie jak najszybciej, oraz przy użyciu tańszych niecertyfikowanych zamienników, co przekłada się na świadczenie usług bez jakości. Generuje to olbrzymi problem, ponieważ niejednokrotnie są to rozwiązania, które zawodzą, stwarzając przy tym zagrożenie porażeniem elektrycznym, oraz samozapłonem instalacji elektrycznej.

Korzystając z mediów społecznościowych na pewno wielokrotnie zauważyłeś, że znajomi szukają fachowca, który naprawi niedociągnięcia po przypadkowo zatrudnionej firmie, nie popełnij tego błędu postaw na doświadczenie i rzetelność, postaw na firmę, której zaufali klienci.

Bądź na bieżąco, śledź nas w mediach społecznościowych

Instagram did not return a 200.
[efb_likebox fanpage_url="https://www.facebook.com/firma.andrzej.max" box_width="500" box_height="500" responsive="1" show_faces="1" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="1" locale="pl_PL"]

Nagrody i wyróżnienia

PEŁNY ZAKRES PRAC ELEKTROINSTALACYJNYCH I ELEKTRYCZNYCH "MAX"

Działamy na terenie Małopolski oraz Śląska

woj małopolskie i śląskie